Ota yhteyttä

Kaikki kysymykset sekä palautteet ovat meille ensiarvoisen tärkeitä. Haluamme käydä keskustelua jälleenmyyjiemme sekä loppuasiakkaidemme kanssa, jotta voimme jatkuvasti parantaa tuotteitamme ja tapaamme toimia. Siksi olemme keränneet tälle sivulle yhteystiedot, joiden avulla tavoitat meidät parhaiten!

Mikäli sinulla kysymys koskien raakaruokintaa, voit lähettää meille kysymyksesi käyttäen kysymyslomakettamme.

Kaikissa jälleenmyyntiin liityvissä asioissa (jälleenmyynti, tilaukset, toimitukset, markkinointimateriaalit liikkeessä, ehdot, pakastimet jne), voit olla yhteydessä myyntitiimiimme, jonka tavoitat parhaiten osoitteesta tilaus(ät)mushbarf.fi

Kaikissa muissa asioissa, saat meihin yhteyden facebook-sivujemme kautta tai lähettämällä sähköpostia osoitteeseen info(ät)mushbarf.fi

 

HENKILÖSTÖN YHTEYSTIEDOT:

TOIMITUSJOHTAJA

Magnus Pettersson
+358 44 538 6389
magnus.pettersson@mushbarf.fi

MYYNTITIIMI SUOMI

Kaarina Lind (myynti ja tilaukset)
+358 50 569 9009
kaarina.lind@mushbarf.fi

Katariina Portala (jällenmyyjätuki, ei tilaukset)
+358 40 680 9800
katariina.portala@mushbarf.fi

Paula Luuri (jälleenmyyjätuki, sponsorointi ja yhteistyö)
+358 40 176 3803
paula.luuri@mushbarf.fi

markkinointivastaava

Elina Bergmann
elina.bergmann@mushbarf.fi

Kasvattajakerho ja markkinointi

Satu Bergmann
satu.bergmann@mushbarf.fi

OSTOT JA TUOTEKEHITYS

Roger Pettersson
+358 6 786 6111

roger.pettersson@mushbarf.fi

HUOLTO JA PROSESSIKEHITYS
Krister Björkskog
+358 6 786 6111

krister.bjorkskog@mushbarf.fi

LAATU JA HYGIENIA

Mari Nylund
+358 6 786 6111

mari.nylund@mushbarf.fi

TUOTANTO

Matthew Boateng
+358 6 786 6111

matthew.boateng@mushbarf.fi
 

 

Verkkolaskuosoitteet

Yritys  Oy MUSH Ltd

Y-tunnus 2390020-4

OVT tunnus 003723900204

Välittäjä: Enfo Zender Oy

Välittäjän tunnus: 003714377140

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta. Mikäli Teillä ei ole verkkolaskutusta käytössänne, laskut voi lähettää pdf-dokumenttina osoitteeseen invoices(ät)snellman.fi. Sähköpostitse voi lähettää useampia laskuja samaan aikaan, kunhan jokainen lasku on eri pdf-dokumentissa. Mahdollisten liitteiden tulee myös olla laskun kanssa samassa tiedostossa.