Ota yhteyttä

Kaikki kysymykset sekä palautteet ovat meille ensiarvoisen tärkeitä. Haluamme käydä keskustelua jälleenmyyjiemme sekä loppuasiakkaidemme kanssa, jotta voimme jatkuvasti parantaa tuotteitamme ja tapaamme toimia. Siksi olemme keränneet tälle sivulle yhteystiedot, joiden avulla tavoitat meidät parhaiten!

Mikäli sinulla kysymys koskien raakaruokintaa, voit lähettää meille kysymyksesi käyttäen kysymyslomakettamme.

Kaikissa jälleenmyyntiin liityvissä asioissa (jälleenmyynti, tilaukset, toimitukset, markkinointimateriaalit liikkeessä, ehdot, pakastimet jne), voit olla yhteydessä myyntitiimiimme, jonka tavoitat parhaiten osoitteesta tilaus(ät)mushbarf.fi

Kaikissa muissa asioissa, saat meihin yhteyden facebook-sivujemme kautta tai lähettämällä sähköpostia osoitteeseen info(ät)mushbarf.fi

 

HENKILÖSTÖN YHTEYSTIEDOT:

TOIMITUSJOHTAJA

Magnus Pettersson
+358 44 538 6389
magnus.pettersson@mushbarf.fi

MYYNTITIIMI SUOMI

Kaarina Lind
+358 50 569 9009
kaarina.lind@mushbarf.fi

Katariina Portala
+358 40 680 9800
katariina.portala@mushbarf.fi

Paula Luuri
+358 40 680 9800
paula.luuri@mushbarf.fi

BARF-ASIANTUNTIJA / Markkinointipäällikkö

Riikka Lahti
+358 44 796 6833
riikka.lahti@mushbarf.fi

Markkinointi

Elina Bergmann
+358 44 2009005
elina.bergmann@mushbarf.fi

LAATUPÄÄLLIKKÖ

Roger Pettersson
+358 44 796 6830
roger.pettersson@mushbarf.fi

Verkkolaskuosoitteet

Yritys  Oy MUSH Ltd

Y-tunnus 2390020-4

OVT tunnus 003723900204

Välittäjä: Enfo Zender Oy

Välittäjän tunnus: 003714377140

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta. Mikäli Teillä ei ole verkkolaskutusta käytössänne, laskut voi lähettää pdf-dokumenttina osoitteeseen invoices(ät)snellman.fi. Sähköpostitse voi lähettää useampia laskuja samaan aikaan, kunhan jokainen lasku on eri pdf-dokumentissa. Mahdollisten liitteiden tulee myös olla laskun kanssa samassa tiedostossa.